2018
Aguest
Jadwal
Aguest FT HT
Indjija
Sevojno Uzice
3
0
3
0
USSA Vertou
Nantes U19
Tnd.
Usv Ragnitz
Gleinstatten
Tnd.
FC Eindhoven 1
Al-Jazira(UAE) 1
2
2
0
2
SV Feldbach 1
USC Eichkogl 2
3
0
2
0
SV Lebring
Allerheiligen
4
1
1
0
FC Oss
Excelsior SBV
Tnd.
AEK Athens
Galatasaray 3
3
2
1
1
Almeria 1
Malaga 2
1
1
0
1
Schwarz-Weiss Essen
Rot-Weiss Ahlen
5
0
1
0
Lille OSC Metropole Women's
Fleury 91 Women's
2
2
0
0
Londerzeel SK
Mechelen
1
0
0
0
SV Stripfing Weiden
Wiener Viktoria
4
0
1
0
TUS Heiligenkreuz
SV Anger
2
1
1
0
NAC Breda
Konyaspor 3
1
2
1
0
Granada CF B 1 2
Almeria B 2
2
2
2
0
De Graafschap
Aris Thessaloniki 2
0
1
0
1
Nantes
Vitre
2
1
1
0
Barendrecht
Fortuna Sittard 1
2
2
1
2
Detroit City
Frosinone
0
10
0
4
Spakenburg
Volendam
Tnd.
TSG Sprockhovel 3
Hordel 1
6
1
2
1
Tarxien Rainbows F.C 1
Pieta Hotspurs 1
0
0
0
0
Union Mondsee 1 1
SV Strasswalchen 1
1
1
0
0
ASWH
Dordrecht
0
1
0
1
GVVV Veenendaal
USV Hercules
2
0
1
0
Castilleja CF
CD Aznalcollar FB 1
2
1
1
0
Boreham Wood
Crystal Palace
0
1
0
0
Matlock Town
Burton Albion
Tnd.
Egham Town
Harrow Borough
1
2
1
2
Llandudno
Wrexham
4
1
1
0
Prescot Cables
Marine
2
2
1
1
Wealdstone FC
Cardiff XI
3
0
0
0
Annagh United 4
Carrick Rangers 3
0
2
0
1
Sudbury
Brightlingsea Regent
1
2
1
0
FC United of Manchester
Rochdale
2
4
2
2
Margate
Thamesmead Town
0
1
0
0
Royston Town
Wingate Finchley
1
2
0
2
Cheshunt
Hendon
3
1
2
1
Greenock Morton
Cardiff City
Tnd.
Merstham
AFC Wimbledon XI
1
0
1
0
Thackley
Farsley Celtic
1
7
1
2
Whyteleafe
Kingstonian
1
3
1
1
Winsford United
Nantwich Town
0
4
0
2
Worcester City
Stourbridge
1
3
1
2
Eastbourne Town
Hastings United 1
1
2
0
2
Guiseley
Barnsley U23
2
3
1
2
Atletico Pueblonuevo 3
Merida
1
1
0
0
UD Las Zocas
Constancia
5
1
2
0
MLS All-Stars
Juventus 2
1
1
1
1
MLS Homegrown
Tigres UANL U20 1
1
1
1
0
Steaua Bucuresti 2 3
AFC Progresul Spartac Bucuresti
3
1
1
0
FC Brasov 1
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 1
3
2
1
1
SL Benfica B
Belenenses
2
0
0
0
WA State Team
Perth Glory
2
5
0
3
FC Vorskla Poltava
Kremin Kremenchuk
2
1
2
0
Doxa Katokopias
Karmiotissa Polemidion
4
1
0
0
Spal
ND Gorica
2
1
1
0
UNFP
Nimes
1
2
1
1
Pistoiese
Aglianese
1
2
0
2
Gintra Universitetas (w) 1
BIIK Shymkent (w) 2
1
1
1
0
Bandirmaspor 1 4
Al-Muharraq 4
1
0
1
0
Afjet Afyonspor
Balikesirspor
1
1
0
0
Alki Larnaka FC
Digenis Oroklini
1
0
1
0
Habitpharm Javor
FK Graficar Beograd 1
3
1
3
1
Kolubara 1
Metalac Gornji Milanovac 1
1
2
1
0
FK Trayal Krusevac 1
Radnicki Pirot 1
1
0
0
0
FK Vrsac 1
OFK Beograd
5
1
2
1
Radnicki 1923 Kragujevac 3
Sloga Pozega 2
1
0
1
0
Vlazrimi Kicevo
Teuta Durres
1
3
1
3
Lushnja KS 1
Apolonia Fier 1
1
2
1
1
KS Gornik Piaski
SKS Lagisza
Tnd.
Teleoptik 2
FK Backa Topola 1
1
0
1
0
Lamia
Panionios 1
0
0
0
0
Al Rayyan 2
Al Duhail 1
1
1
0
1
Unia Tarnow 2
Hutnik Krakow 1
1
5
1
3
Union Touarga Sport Rabat
KAC de Kenitra
1
0
0
0
Wolfsberger AC
Hannover 96
3
2
2
1
Altinordu
Menemen Belediye Spor
0
0
0
0
NK Dobrovnik
Velika Polana 1
0
3
0
3
SC Mannsworth 2
Leopoldsdorf
1
4
0
0
Mladost Lucani
OSK Igalo
1
3
1
0
SC Lassee
Post SV Wien
3
2
1
1
Burgos CF
Athletic Bilbao B
1
1
1
0
AD Alcorcon 3
Al-Wasl 2
1
1
1
1
Red Star-Penzing
Sportunion Mauer
0
3
0
2
Heracles Almelo 1 1
Fiorentina 1
0
2
0
2
Angers
Villarreal 2
0
0
0
0
Anadia
Agueda
Tnd.
Torre Levante
Paiporta CF
0
0
0
0
Elche CF Ilicitano
Jumilla
Tnd.
Real Zaragoza 1
Real Sociedad 1
2
1
0
0
SSVg 09/12 Heiligenhaus
Ratingen SV
Tnd.
CD Ebro
CD Izarra 1
3
0
2
0
Real Valladol B
CD La Virgen Del Camino 1
1
1
1
0
Associacao Naval
Gimnastica Torrelavega 1
1
1
1
0
GD Chaves
Sporting Braga II
0
2
0
0
Atletico Saguntino 1
UD Levante B
2
2
2
0
Manchego 2
UD Carrion
1
0
1
0
Orihuela CF 1
Hercules 2
0
1
0
0
Real Union Irun 1
CD Vitoria(SPA) 2
1
2
0
2
UD Santa Marta 2
CD Guijuelo
0
3
0
1
CE Europa 1
EC Granollers 2
1
3
1
2
Brighton U21
Fulham U21
1
2
0
0
Sporting Gijon 2
Cultural Leonesa
1
0
0
0
CD Lugo 1
Real Oviedo 1
2
1
0
0
CD Alhaurino 1
Malaga B
1
3
0
1
RSD Alcala Henares
CF Rayo Majadahonda
2
2
1
0
Villaverde Boetticher CF
Almagro CF
3
1
3
1
Lleida
CF Reus Deportiu
1
2
1
1
AD San Jose Obrero 5
CD Gerena 2
0
2
0
1
Sporting Braga
Newcastle United 1
4
0
0
0
UD Rotena
Xerez Deportivo FC
0
6
0
1
Atletico Pinto
CD Tarancon
0
3
0
1
UD Marbella
Cadiz
0
3
0
3
Numancia 2
Alaves 1 5
3
1
2
1
Fulham
Sampdoria 1
0
1
0
0
Southampton
Celta Vigo
3
2
0
2
Salernitana
Reggina 1
2
1
2
1
Leicester City
Valencia
1
1
1
1
Instituto 2
Sportivo Belgrano 1
0
0
0
0
UD Tacoronte
CD Santa Ursula
Tnd.
Winchester City
Dorchester Town
5
1
3
0
CD San Roque de Lepe 1 2
Recreativo Huelva 1
2
2
1
0
Paredes
Pacos de Ferreira
0
4
0
1
Al-Feiha 2
Newcastle Jets
2
1
1
0
katalang BA 4
Novo Horizonte 3
0
0
0
0
Goianesia GO 2
Jaragua EC 3
4
3
1
2
MLS All-Stars
Juventus 2
1
1
1
1
Juventud Amatitlaneca 3
Panajachel FC 2
1
0
0
0
Persinga Ngawi 1 6
Persis Solo FC 4
1
0
0
0
Bursaspor
Bandirmaspor
Tnd.
Boluspor
Adanaspor 1
2
0
0
0
AL Salt
Al Aqaba SC 3
3
3
3
2
Shabab Sahel
Trables Sports Club 1
3
1
3
1
Inegolspor
Catalca Spor
2
1
1
0
Nea Salamis 2
Kastrioti Kruje 2
0
0
0
0
R.Curi Angolana
Pescara
0
4
0
3
MTK Hungaria FC (w) 2
ZFK Spartak Subotica (w)
0
3
0
1
Genoa
ASD Albissola
3
0
2
0
Erzurum BB
Gumushanespor
1
1
1
1
CSM Studentesc Iasi 1
Stiinta Miroslava 1
3
3
2
1
Istanbul Buyuksehir Belediyesi 2
Bayer Leverkusen
1
1
0
0
Union Touarga Sport Rabat
Union Sportive Temara
Tnd.
Montpellier (w)
Chelsea FC (w)
3
2
0
0
NK Lokomotiva Zagreb 2
Hrvatski dragovoljac
1
2
0
2
NK Solin 1
NK Dugopolje 1
1
4
1
2
AS Suklar 2
US Tataouine 1
0
3
0
1
Sifakesi
J.S. Kairouanaise
2
0
0
0
Madrid CFF Women
Morocco (w) 1
1
0
0
0
Al Wihdat Amman 1 3
Uhud 2
1
2
0
2
Dezembro
07 Vestur Sorvagur
Tnd.
Real Murcia 3
Seleccion AFE 4
0
1
0
1
TV Jahn Hiesfeld 2
MSV Duisburg U19 1
3
3
3
0
AZ Picerno ASD 1
Potenza 2
2
3
2
1
Bordeaux (w)
ASJ Soyaux (w)
Tnd.
FC Utrecht
Levante 1
2
2
2
0
FC Twente Enschede
Goztepe
3
0
2
0
CD Anguiano 3
UD Logrones 1
0
4
0
3
ASK Mannersdorf
Kottingbrunn
1
0
1
0
Sabadell
Girona 1
0
1
0
0
FC Cesarense
Porto B
1
1
0
1
Real Balompedica Linense 2
Mallorca 1
0
2
0
1
Castilleja CF 3
Ecija Balompie 1
3
3
2
2
Hitchin Town
Maldon Tiptree
0
2
0
1
Vitoria Setubal 1
Extremadura 2
3
2
2
0
CS Constantine
Biskra
Tnd.
Martin Ledesma 1
Deportivo Santani
0
0
0
0
Maccabi Herzliya
AS Nordia Jerusalem
0
0
0
0
Silesia Milenium Beach U21
KP Lodz Beach U21
3
2
0
0
Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Asi Gilboa
3
2
0
1
Metalurgistul Cugir 1
CS Sanatatea Cluj 2
0
1
0
0
Jong PSV Eindhoven (Youth)
AZ Alkmaar (Youth)
4
3
3
2
Amiens
Cardiff City
1
3
0
1
FC Utrecht (Youth)
Almere City FC 1
1
2
1
1
URA
Azam
0
0
0
0
Al Quwa Al Jawiya
Al-Naft
1
2
1
2
RB Leipzig
Huddersfield Town 2
0
3
0
1
Volos NFC
Thiseas Agrias
4
0
2
0
VfL Wolfsburg 1
AFC Ajax
3
0
0
0
E.N.Paralimniou
Doxa Katokopias 1
1
1
0
1
Usv Mettersdorf
SV Strass
2
2
2
1
SK Viktorie Jirny
Loko Vltavin 2
5
4
2
0
Altay Spor Kulubu
Balikesirspor 1
2
0
0
0
West Ham United
Angers
1
0
1
0
De Graafschap 1
Al-Jazira(UAE) 2
1
1
1
0
SC Freiburg
Strasbourg
2
3
2
0
NEC Nijmegen 1
JVC Cuijk 1
4
0
2
0
ADO Den Haag 1
Aris Thessaloniki
0
2
0
0
CD Tudelano
Real Union Irun
2
3
1
1
Al Faisaly 1
Al-Tai 1
1
1
1
0
MC Alger
NA Hussein Dey
Tnd.
Grossklein
Koroska Dravograd
5
3
1
2
Borussia Dortmund
Rennes 1
1
1
1
0
Eibar
Osasuna
1
1
1
1
Bournemouth AFC 1
Real Betis
0
2
0
1
Silla CF 4
Elche CF Ilicitano 3
1
2
0
1
Recreativo Huelva 1 3
Cadiz B 1
0
0
0
0
USM Annaba
CS Constantine 1
2
2
1
0
Real Balompedica Linense 1
Cadiz 3
0
2
0
2
Club Deportivo Sport Loreto
CD Alcala Guadaira
0
8
0
4
Rhyl FC
Connahs Quay Nomads FC
0
2
0
0
Brighton Hove Albion
Nantes
2
1
1
0
Atletico Sanluqueno 1
Sevilla Atletico 1 4
1
1
0
0
UD Tomares 2
UP Viso 1
0
1
0
0
FC Cartagena 2
Newcastle Jets 1
3
2
2
0
Boavista FC 2
Getafe 2
0
0
0
0
Sporting de Gijon B
Caudal 1
1
2
1
0
FC Unirea Alba Iulia 2
Corvinul Hunedoara 2
2
1
2
1
Kustosija
NK Osijek II
Tnd.
Parla Escuela
CD Artistico Navalcarnero
2
2
2
2
FK Kraluv Dvur 1
Benesov
1
1
0
0
AD Alcorcon
Malaga B
4
2
2
0
SD Gernika 2
CD Vitoria(SPA) 1
0
2
0
1
Agueda
Oliveirense
0
2
0
0
UD Lavrense
Leca
0
5
0
3
FC Famalicao
Sporting Braga II
3
0
2
0
Deportivo La Coruna W 1
CDEF Logrono (w)
2
0
1
0
AZ Alkmaar XI
Excelsior SBV
2
3
1
1
Union Touarga Sport Rabat
Maghreb Fez
0
1
0
0
Bayer Leverkusen U19
Karlsruher SC U19
0
2
0
0
NAC Breda
Manchester City U23
4
3
2
2
Sparta Rotterdam
Cambuur Leeuwaarden
0
2
0
1
Chinese Taipei (w)
China Hong Kong (w)
Tnd.
Willem II
Aris Thessaloniki 1
0
1
0
0
Corinthians Paulista U19 1
CA Potiguar U19 1
0
1
0
1
Fortuna Dusseldorf 1
Fiorentina 1
1
1
1
1
De Treffers
FC Oss 1
1
1
0
1
Dordrecht
Katwijk
0
1
0
0
Go Ahead Eagles 2
Emmen 1
2
2
0
0
Hannover 96
Udinese
5
1
0
0
Arsenal de Sarandi
Almirante Brown
Tnd.
Caykur Rizespor
Giresunspor 1
0
1
0
0
FC Torpedo Minsk 1
FK Gorodeya 2
0
1
0
1
Caravaggio
US Fiorenzuola
3
3
0
3
Everton 1
Valencia 1
2
3
2
2
Augsburg
Newcastle United
1
0
0
0
Bournemouth AFC
Marseille
5
2
3
0
TSG Hoffenheim
Chievo 1
5
0
2
0
Eintracht Frankfurt
Spal
1
2
1
0
VVV Venlo 1
Volendam 1
2
0
1
0
Fulham
Celta Vigo
2
2
2
2
Wolves
Villarreal
2
1
0
1
FC Metz (w)
Fleury 91 Women's
Tnd.
Watford
Sampdoria
1
1
0
1
Southampton
Borussia Monchengladbach
0
3
0
1
PEC Zwolle 2
RKC Waalwijk
3
0
2
0
SKODA Xanthi 1 1
AEL Limassol 1 2
1
2
0
1
Ermis Aradippou
Alki Larnaka FC
2
2
0
1
Pro Sesto
Us Pergolettese
5
2
0
0
As Casale Calcio
ASD Albissola
0
1
0
1
Leioa 2
Racing Santander 1 2
3
2
1
1
Sivasspor
Gaziantepspor
3
0
1
0
Stade tunisien
Dhamk
2
1
0
0
Al-Qadasiya
Al-Hazm
1
0
1
0
FK Backa Topola 2
OFK Beograd 2
1
0
1
0
San Donato Tavarnelle
Pistoiese
0
0
0
0
Crystal Palace
Toulouse
4
1
3
1
Levadiakos 1
Lamia 3
0
0
0
0
Dijon w
RC Saint Etienne (w)
Tnd.
Nurnberg
Bologna
0
1
0
1
Panaitolikos Agrinio 1
Pas Giannina 1
1
0
1
0
NAC Breda Reserve
FC Eindhoven
0
1
0
1
Radnicki 1923 Kragujevac 1
Metalac Gornji Milanovac 3
1
3
1
1
Habitpharm Javor 1 3
FK Zlatibor 1 4
1
2
1
1
Strasbourg
UNFP
2
0
0
0
Apollon Smirnis
Panionios
0
1
0
1
Yeni Malatyaspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
2
1
0
0
Stade Gabesien
Esperance Sportive Zarzis
1
0
0
0
Reims
Dijon
2
1
2
1
Konyaspor
Eskisehirspor
3
3
2
2
Guingamp 1
Nimes 1
1
0
0
0
Club Africain
US Tataouine
2
0
1
0
Denizlispor
Afjet Afyonspor
0
1
0
0
Amora FC
Belenenses
3
1
3
0
Trabzonspor 1
Cagliari 3
0
0
0
0
Lille 3
Leicester City 2
1
2
1
1
Athletic Bilbao
Real Sociedad 2
1
0
0
0
Cardiff City
Real Betis 1
1
2
1
2
Anorthosis Famagusta FC
AEL Larisa
Batal
AS Ain Mlila 2
DRB Tadjenant 2
2
2
0
0
Arenas Club de Getxo 3
AD Union Adarve 2
2
2
1
1
Gimnastica Torrelavega 2 2
Real Sociedad B 1
2
3
1
0
UCAM Murcia 4
Villarreal B 3
0
0
0
0
Sanjoanense
Pacos de Ferreira
2
5
2
3
CD Almazora 2
Castellon
0
0
0
0
Coimbroes
Avintes FC
Tnd.
Montpellier
Genoa 2 2
2
0
1
0
Valencia CF Mestalla 2
UD Levante B 1
1
1
1
1
Kasimpasa 2
Istanbulspor
1
1
1
1
Union Langreo
Deportivo La Coruna
0
3
0
1
Fundacion Albacete (W)
Madrid CFF Women
Tnd.
Fafe 2
FC Famalicao 1 1
0
1
0
0
FC Felgueiras
Varzim
0
1
0
0
SD Huesca
Eibar 1
2
1
2
1
Numancia 1
Burgos CF 2
1
1
1
0
Saint Etienne 3
Nice 1
3
0
3
0
Udinese 1
Hannover 96 3
1
2
0
1
Amarante
Vitoria Guimaraes B
0
0
0
0
Roda JC 1
Den Bosch 1
2
0
2
0
Albacete 4
Elche 8
1
2
1
2
Alaves
Real Oviedo
1
0
0
0
SC Heerenveen
Levante
1
3
0
3
Cultural Leonesa 1
CD Lugo 2
1
2
0
0
CF Platges De Calvia
Llosetense 1
2
2
1
1
Leganes
Real Zaragoza
5
2
2
1
Parma
Sassuolo
Tnd.
Eldense 1
Yeclano Deportivo 1
0
0
0
0
UD Logrones 1
Real Madrid Castilla
3
1
2
0
Atletico Espeleno 4
Cordoba B
1
1
0
0
CF La Nucia 3
Hercules 1
2
3
1
2
Fuenlabrada 3
CF Rayo Majadahonda 3
0
2
0
1
UD Ibarra
Tenerife
0
2
0
1
Ejido 1
Almeria
0
3
0
0
GD Chaves
Sporting Gijon
0
0
0
0
Ponsacco
Empoli
Tnd.
Atletico Huila (w) 4
Atletico de Madrid (w) 2
1
3
1
3
Bursaspor
Ankaragucu 1
0
2
0
2
CD Linares Deportivo
Cordoba
Tnd.
Antequera CF
Malaga 1
0
3
0
3
Sevilla 1
Extremadura
2
1
0
0
MC Oran 1
TP Mazembe Englebert 3
1
1
1
1
Las Palmas
Maritimo 2
1
0
1
0
Belize
Barbados
1
0
0
0
CF Trival Valderas
Toledo
0
0
0
0
Persipur Purwodadi 3
Persijap Jepara 2
1
1
1
1
Uzbekistan U23 4
Palestine U23 3
1
2
1
2
IRT Itihad de Tanger
Al-Qadsia SC
Tnd.
Bursaspor
Inegolspor
Tnd.
Fiorentina
Athletic Bilbao 1
0
0
0
0
FSV Mainz 05
Athletic Bilbao
0
0
0
0
Helmond Sport
Heracles Almelo 1
1
0
1
0
FSV Mainz 05
Fiorentina
0
0
0
0
Iveria Khashuri Women
Dinamo Batumi Women 1
0
5
0
3
Kolkheti Khobi Women
WFC Lady Giori Women 1
5
1
1
1
Lanchkhuti Women 1
Martve (W) 2
1
0
1
0
Norchi Dinamoeli Tbilisi Women 2
Chkhorotsku Women
5
0
2
0
Bayer Leverkusen
Al Wehda Mecca 3
1
0
1
0
Schalke 04 1
Angers 2
1
0
1
0
Bayern Munchen (w)
Liverpool (w)
1
1
0
1
AL Salt
AL-Sareeh
Tnd.
Naousa
Iraklis
Tnd.
FK Sindelic Nis
Indjija 1
1
1
0
1
Fatima 1
Sintrense 1
0
0
0
0
Sabah 1
Sabail FC 1
0
0
0
0
Kayserispor
Genclerbirligi 1
1
0
0
0
Praiense
Santa Clara
0
1
0
1
U.S.Monastir
C.A.Bizertin
Tnd.
Alessandria
Renate AC
0
0
0
0
India (w)
Morocco (w)
1
5
0
0
Balikesirspor 1
Altinordu
1
2
0
2
Lusitania
Leixoes
3
2
2
1
Coimbroes
Rio Ave U23
1
2
1
1
Omonia Nicosia FC 1
Panathinaikos 1
1
0
1
0
Barcelona (w) 1
Chelsea FC (w) 1
1
1
0
0
SL Benfica B
Vitoria Setubal
Tnd.
Porto B
Vitoria Guimaraes B 1
5
3
3
1
Fundacion Albacete (W) 1
Levante UD (w) 1
0
1
0
1
Elche 1
Granada CF 1
0
0
0
0
Mirandes 1
Salamanca 2
0
0
0
0
La Solana 1
Villarrubia CF 1 5
1
2
0
1
Vizela
FC Cesarense
3
0
3
0
CD Madridejos
Rayo Vallecano B
Tnd.
KF Tirana
Prishtina
1
3
0
3
Extremadura B 1
EMD Aceuchal 2
3
0
1
0
Antalyaspor
Alanyaspor
0
2
0
0
Sporting Lisbon 1
Empoli
1
1
0
0
Altay Spor Kulubu 1
Menemen Belediye Spor
5
1
3
0
Novo Horizonte 1
Goianesia GO 2
3
1
1
1
Mallorca 1
Cadiz 3
1
2
1
1
Godoy Cruz Antonio Tomba 1
Huracan Las Heras 2 2
1
0
0
0
Belenenses 2
Rayo Vallecano 2
1
1
1
1
Gervais 1
Southern Samity
0
0
0
0
UWIC Inter Cardiff
Hull City U23
1
1
0
0
Shabab Sahel
Bekaa SC 1 3
1
1
1
0
Kerkyra
Irodotos
1
1
0
0
FC Liefering 2
Hertha Berlin
1
4
1
2
Morocco (w) 4
Levante UD (w) 1
2
2
1
0
CS Constantine
Hanshely
4
0
0
0
Usv Hengsberg
FC Ehrenhausen
Tnd.
Sporting De Huelva (w)
Paris FC Women's
2
0
1
0
Lafnitz 2
Al Ahli Jeddah
3
3
0
1
Al Wihdat Amman
Al Faisaly
1
1
0
0
Madrid CFF Women
India (w)
1
0
0
0
Brighton U21
Nottingham Forest U23
Tnd.
Almere City FC 2
Suriname 1
4
2
2
1
Granada CF B 1
UD Melilla 1
2
0
1
0
Hastings United 1
Whitehawk 1
0
2
0
1
FC Cartagena 3
Granada CF 3
3
2
1
0
Rajapruek University
Mahidol University 1
0
1
0
0
Bethlehem VT FC 1
Aizawal FC
0
5
0
4
UKM FC
Sarawak 2
5
1
1
1
FK UFA Women 1
Zvezda 2005 (w) 1
0
1
0
0
Damash Gilan FC 2
Chooka Talesh
3
0
1
0
Humlebaek BK
Hummel Booker
Tnd.
Negeri Sembilan 1
Terengganu B
0
1
0
0
S.Urfaspor
Sancaktepe Belediye Spor
Tnd.
AL Salt
Al-Ahly
Tnd.
Manisa BB Spor 1
Yeni Altindag BS 1
0
0
0
0
Kustosija 1
Inter Zapresic
0
2
0
1
Real Betis (W)
Sporting De Huelva (w)
2
0
0
0
Slaven Koprivnica 3
Sloboda Varazdin 1
1
4
0
1
Balzan FC
Floriana F.C.
2
1
1
1
Al-Feiha 1 3
Real Murcia 3
1
1
0
0
Levante UD (w)
Madrid CFF (w) 1
0
0
0
0
UNA
FC Eindhoven
0
3
0
2
SV Horst Emscher 08
Holzwickeder SC 1
0
3
0
1
Lyss
Volendam
1
1
0
1
Borussia Dortmund
Napoli
1
3
0
2
LA Salsa (w)
Atletico de Madrid (w)
6
0
0
0
Sao Goncalo 3
Volta Redonda 3
3
1
1
1
Americano RJ 9
Madureira 3
6
2
2
2
Mosta FC
Pieta Hotspurs 1
1
1
0
0
Club Atletico Algabeno
CD Gerena
1
5
1
4
Liverpool
Torino
3
1
2
1
US Cremonese U19
Modena U20
1
0
1
0
Crystal Palace
Kingstonian
0
0
0
0
Harrow Borough
Hanwell Town
3
0
0
0
CD Utrera 1
Sevilla Atletico 1
0
1
0
1
UD Tomares
Coria CF
0
2
0
1
Camas CF 1
AD San Jose Obrero 4
1
2
0
1
Berco SC
FC Vilarinho
3
1
3
1
AFC Progresul Spartac Bucuresti
CSM Oltenita 1
1
0
1
0
SR Brasov 1
FC Voluntari II 1
6
1
3
0
Pendikspor
IRT Itihad de Tanger
2
1
0
0
Logan Lightning 3
Brisbane Olympic United FC 1 2
5
1
0
0
Cerezo Osaka 1
Independiente 1
0
1
0
1
Air Force Central XI 1
Fukushima United FC
0
1
0
0
PFC Oleksandria
Kremin Kremenchuk
3
0
1
0
Luch Minsk 1
FK Isloch Minsk 2
1
2
0
0
Doxa Katokopias
Anagennisi FC Deryneia
4
1
4
0
Lamia 1
Volos NFC 1
1
1
1
0
Iraklis
Ethnikos Achnas FC
1
0
0
0
Feo Renzo
Us Pergolettese 1
1
2
0
1
Fethiyespor 1
Eyupspor
1
1
1
1
Atsalenios
OFI Crete U20
Tnd.
Ermis Aradippou
Nea Salamis
3
1
2
1
U.S.Monastir
Etoile Metlaoui
2
2
0
0
NK Solin
HNK Sibenik
0
0
0
0
HASK Zagreb
NK Lucko
0
3
0
0
Zadar 2
NK Dugopolje 2
1
0
0
0
Paris FC Women's 1
Real Betis (W)
2
1
0
0
Esperance Sportive Zarzis
Stade Gabesien
1
1
0
0
E.N.Paralimniou 1
Omonia Nicosia FC 1
2
1
1
0
Hertha Berlin
Al-Shabab(KSA)
Tnd.
Hertha Wiesbach 2
Kaiserslautern (Youth) 1
4
0
1
0
Panaitolikos Agrinio 2
Pas Giannina 2
2
1
0
0
SD Huesca
Real Oviedo
1
2
0
0
Real Sociedad
Alaves 1
1
2
1
1
Villarreal
Real Zaragoza 4
1
1
1
0
FC Unterfohring
SV Heimstetten
1
1
1
0
Amurrio 2
Barakaldo CF
0
3
0
1
SD Balmaseda FC 2
Arenas Club de Getxo 1
1
1
0
1
Bermeo
SD Amorebieta
0
0
0
0
CD Guarnizo
Racing Santander
Tnd.
Constancia 2
Baleares 1
0
3
0
1
KS Bylis 2
Apolonia Fier 2
1
3
0
1
Valencia CF Mestalla 3
UB Conquense 5
1
0
0
0
Monchengladbach (w)
Racing Genk (w)
3
1
1
1
CD Guijuelo 2
Villanovense 3
0
0
0
0
Osasuna
Lleida
0
0
0
0
Sporting Gijon 2
Getafe 2
0
0
0
0
Sheffield United (w)
Liverpool (w)
Tnd.
Bellinzona 2
FC Zurich U21 2
2
1
1
0
Atletico de Madrid (w) 2
Everton FC (w) 2
1
0
0
0
CD Covadonga 2
Sporting de Gijon B 1
0
4
0
3
Friburguense RJ 3
Bangu 3
0
0
0
0
Fuenlabrada
AD Alcorcon
3
1
1
1
SC Freamunde
Leixoes
0
3
0
2
Senglea Athletic
Tarxien Rainbows F.C
0
2
0
1
RSD Alcala Henares
San Fernando CD
Tnd.
Atletico Astorga 2
Ponferradina
0
2
0
0
Algeciras 2
C.D. San Fernando Isleno 4
0
2
0
0
Audax Rio RJ 1
Nova Iguacu 1
2
0
2
0
America-RJ 1 5
Portuguesa RJ 1 6
0
1
0
1
Itaborai RJ 2
Goytacaz RJ 2
1
0
0
0
Chelsea FC (w)
Juventus/SP (w)
3
0
0
0
CF Reus Deportiu
Girona 1 1
1
0
1
0
Malaga 3
Mallorca 2
0
0
0
0
UD Logrones
Numancia 2
1
0
1
0
Cagliari 1
Atletico Madrid
0
1
0
1
Central Girls Football Academy (w)
Hutchison Vale (w)
0
12
0
5
Perugia
Spal
0
0
0
0
CD Arenteiro 2
Pontevedra 2
0
0
0
0
UD San Pedro
UD Marbella 1 2
0
3
0
1
Leca
Maia
3
2
1
0
Orihuela CF 2
Elche CF Ilicitano 1
1
0
0
0
Toledo 1
CD Artistico Navalcarnero 2
0
2
0
0
Club Atletico Algabeno
Merida 1
1
3
0
1
Levante UD (w)
Madrid CFF (w)
1
0
0
0
Forli
Rimini 1
0
0
0
0
Mickleover Sports
Huddersfield U23
2
1
2
1
Albacete
Levante 3
2
2
1
2
Real Valladolid 2
Rayo Vallecano 2
2
0
0
0
CD Lugo 1
Deportivo La Coruna
1
2
0
2
Gimnastic Tarragona 1 3
RCD Espanyol 1
0
2
0
1
Spal U19
Carpi U19 2
2
0
0
0
Pontedera
Livorno
4
0
2
0
Stafford Rangers
Leicester City U23
0
4
0
2
Morocco (w)
Fundacion Albacete (W) 1
2
2
0
2
UD Melilla 1
Almeria 2
0
4
0
1
Gil Vicente
Porto B 1
2
1
1
0
Recreativo Huelva 1
Cordoba 2
0
1
0
0
Duque de Caxias RJ 1 3
Macae 3
1
1
1
1
Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Beitar Jerusalem
3
3
1
2
FC Kobenhavn U19 1
NK Maribor U20
2
0
1
0
Persija Jakarta 4
Persikabo Bogor 2
2
0
1
0
Croatia U19
Feyenoord U19 2
1
2
1
0
Shillong Lajong FC
MLP Football Team 2
0
1
0
0
Al-Ahly
Al Hussein Irbid 3
2
2
0
1
Real Madrid U19 2
Eintracht Frankfurt U19
2
0
0
0
Giulianova
Pescara
0
4
0
0
Muglaspor
Usakspor 1
0
2
0
1
Virtus Bergamo
Albinoleffe
2
0
0
0
Korab Debar 2
KS Korabi Peshkopi 3
3
2
1
1
Borgosesia
Pro Patria
0
1
0
0
Kamza 3
KF Ferizaj
0
1
0
0
FC Koper
Al Ain 2
2
2
2
2
Real Forte Querceta
Livorno
1
1
0
1
Dinamo ZagrebU19 1
Zaglebie Lubin U19 4
1
1
1
0
Real Murcia 3
Jumilla 2 3
2
0
1
0
FC Eindhoven 2
Al-Sharjah
4
3
3
2
NAC Breda
Anadolu Selcukluspor
Tnd.
Zamora CF 1
CF Salmantino
1
0
0
0
Deportivo Ourense 2
Celta vigo b 2
1
2
0
1
Castellon 2
Atletico de Madrid B 2
1
2
0
2
Aris Thessaloniki
AEL Larisa
1
1
1
0
Frosinone 1
Real Betis 1
1
3
0
1
Sassuolo U19
US Cremonese U19
2
1
2
0
UD Los Barrios 3
Atletico Sanluqueno 1
2
1
0
0
UD Tomares
Ciudad Jardin CF 4
4
1
3
1
Camas CF
UD Pilas 1
1
0
1
0
UD Rinconada
Espartinas CF
3
0
2
0
Avintes FC
CF Perosinho
3
0
1
0
Hapoel Tirat Karmel
Ironi Nesher
1
1
0
0
Hapoel Umm Al Fahm
Shimshon Kafr Qasim
Tnd.
Moadon Sport Tira
Hapoel Ironi Baka El Garbiya
3
2
1
1
Feyenoord U19
FC Kobenhavn U19
2
1
1
0
CD San Roque de Lepe
Atletico Onubense
1
1
0
0
Croatia U19 2
NK Maribor U20 2
3
3
3
2
Southport Warriors
Broadbeach United Blue 1
2
3
1
1
Jong PSV Eindhoven (Youth)
Al Nasr Dubai 2
2
0
0
0
FC Utrecht (Youth)
FC Oss
1
1
1
0
Kampala City Council FC 1
Azam 2
4
2
2
2
Sancaktepe Belediye Spor
Korfez Bld. 1
0
1
0
0
Sivas Dort Eylul Belediyespor
Manisa BB Spor 1
1
3
0
2
Menemen Belediye Spor 1
Bodrumspor
3
2
1
2
Zaglebie Lubin U19 1
Real Madrid U19 1
0
2
0
0
AE Zakakiou
AEL Limassol
0
5
0
2
Pro Sesto
A.C. Crema 1908
1
2
0
2
AE Kalampakiou
Nestos Chrisoupolis
0
2
0
1
Iraklis Zygou
Orfeas Xanthi
0
1
0
1
Stade tunisien 3
AS Gabes 2
1
0
0
0
Paris Saint Germain (w)
Bayern Munchen (w) 1
1
1
0
1
Hertha Berlin
Aiginiakos FC
7
0
4
0
Real Betis (W) 1
Everton FC (w)
1
0
1
0
Dinamo ZagrebU19
Eintracht Frankfurt U19 3
0
2
0
0
Roda JC 1
Al-Baten 2
0
1
0
1
FC Cartagena 3
Al-Feiha 1 5
2
3
1
0
Mirandes
Osasuna 1
0
0
0
0
Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam
3
0
0
0
FC Twente Enschede 3
Al-Taawon 1
2
2
1
2
Volendam
AZ Alkmaar (Youth)
3
3
3
1
Almere City FC
MVV Maastricht
1
1
0
1
Kozakken Boys
RKC Waalwijk
1
2
1
1
UD Las Zocas 1
Atletico Victoria 1
1
0
0
0
Sevilla C 2
Coria CF 1
1
1
0
0
Montpellier (w) 1
Arsenal (w)
1
2
1
1
UD Marbella 1
Cordoba 1
0
2
0
1
Fiorentina U19 2
Bologna U20 2
2
2
0
1
Elche
Almeria 2
1
0
0
0
Cadiz 1
Las Palmas 3
1
1
0
0
NK Maribor U20 3
Feyenoord U19 1
2
1
1
1
CF Rayo Majadahonda
UD San Sebastian Reyes
Tnd.
Malaga 1
Cordoba
1
0
0
0
Arenas Club de Getxo
CD Vitoria(SPA) 1
1
2
1
0
Granada CF B 2
Real Jaen CF 3
0
1
0
0
Lyon (w)
SC Freiburg (w)
Tnd.
FC Kobenhavn U19 1
Croatia U19 3
0
1
0
0
CDEF Logrono (w)
Racing de Santander (w)
2
3
0
2
Las Palmas Llamoro Women 1
UD Granadilla Tenerife B (w)
1
5
0
1
BEC Tero Sasana
Myanmar U23
1
1
0
0
Sarawak
Perth Glory 1
1
7
0
4
SV Oranje Wit
Dordrecht
1
5
0
2
Chacarita juniors
Arsenal de Sarandi
1
1
0
1
Werder Bremen
Villarreal
2
3
1
0
FFC Frankfurt (w)
FC Metz (w)
Tnd.
Lille OSC Metropole Women's
Racing Genk (w)
Tnd.
Mamelodi Sundowns 2
Lamontville Golden Arrows 1
2
0
1
0
Hannover 96 1
Athletic Bilbao 2
2
0
2
0
TSG Hoffenheim 1
Eibar 2
1
1
0
0
Borussia Monchengladbach 1
RCD Espanyol 3
1
3
0
1
Nurnberg 1
Real Valladolid 1 2
1
0
1
0
Schalke 04 1
Fiorentina 1
3
0
0
0
Lincoln United
Gainsborough Trinity
1
1
1
1
Dinamo ZagrebU19 2
Real Madrid U19 1 4
2
0
1
0
Alki Larnaka FC
AEL Limassol
0
1
0
0
Bordeaux (w)
Rodez Aveyron (w)
Tnd.
VfB Stuttgart 2
Real Sociedad 1
1
0
1
0
Guingamp (w)
La Roche (w)
Tnd.
Anagennisi FC Deryneia
Nea Salamis
1
4
1
0
OFI Crete 1
Apollon Smirnis 1
2
1
1
0
Lamia
Levadiakos
1
0
0
0
Asteras Tripolis
PAE Atromitos
1
1
0
1
AC Voghera
Cremonese
0
4
0
1
Gubbio
Ascoli
1
1
1
1
NK Spansko 2
NK Vrapce 5
0
4
0
1
US Tataouine
AS Oued Ellil
Tnd.
Cultural Leonesa 1
Racing Santander
1
2
0
1
SD Gernika
Burgos CF 1
2
2
1
1
Stade tunisien
AS Gabes
1
0
0
0
Dinamo Pancevo
GSP Polet
Tnd.
Panionios
Panaitolikos Agrinio
1
0
1
0
Kaizer Chiefs 1
Free State Stars 1
3
0
1
0
Union Touarga Sport Rabat
FAR Forces Armee Royales
Tnd.
SKODA Xanthi
Aris Thessaloniki
0
1
0
1
Eintracht Frankfurt U19 2
Zaglebie Lubin U19 3
2
2
0
1
Numancia 2
Real Madrid Castilla 3
0
2
0
1
SD Huesca 1
Alaves 1 1
2
1
1
0
Deportivo La Coruna
Real Oviedo 1 1
1
1
0
0
FC Rinconeda Polanco
Gimnastica Torrelavega
0
7
0
3
Amurrio
SD Amorebieta
1
3
1
0
Barakaldo CF 5
Real Sociedad B 1
2
2
2
0
G. Segoviana 1
Real Valladol B 1
1
1
0
1
CF La Nucia 1 2
Crevillente 2
1
1
0
1
Celta Vigo 1
FSV Mainz 05 2
1
2
1
1
VfL Wolfsburg
Napoli
3
1
1
0
CD Lugo 2
Ponferradina 2
0
2
0
1
Leganes 3
Rayo Vallecano
2
0
1
0
Gremio RS U23 2
Real SC Massama 2
4
1
1
1
Ejido 1
Real Murcia 2
0
1
0
1
Ontinyent CF
Jumilla 4
2
0
1
0
Recreativo Huelva 2
Sevilla Atletico 2
1
0
1
0
Getafe 2
Girona 1
3
3
0
2
Granada CF
Malaga
0
0
0
0
UE Cornella
CF Peralada
1
0
1
0
Mallorca 1
AD Alcorcon 1 3
3
2
2
0
Algeciras 4
Real Balompedica Linense 1
0
1
0
0
Orlando Pirates
Supersport United 2
2
2
1
1
Real Madrid
AC Milan
3
1
2
1
Real Zaragoza
Levante 1
1
1
1
1
Fafe 4
Montalegre 1 5
3
2
1
1
Atletico Sanluqueno 1
Xerez Deportivo
3
1
0
0
Tenerife
Celta vigo b 1
0
0
0
0
Atletico Union Guimar 3
Constancia 2
2
1
1
0
Valencia 2
Bayer Leverkusen 1
3
0
2
0
Real Betis
Las Palmas 1
4
0
1
0
Zaglebie Lubin U19
FC Kobenhavn U19
Tnd.
Atletico de Madrid B 3
UD Levante B 1
0
0
0
0
Borussia Monchengladbach 1
Wegberg-Beeck 1
5
1
1
0
Real Madrid U19 2
Feyenoord U19 3
0
2
0
1
Montpellier (w)
Bayern Munchen (w)
2
2
0
1
Alta (SWE)
Jair La
2
2
0
1
Tenerife B 1
Las Palmas Atletico
0
1
0
1
Maritzburg United 4
Cape Town City 1
0
1
0
1
Express FC 2
Azam
1
1
0
1
Durham Wildcats LFC (w)
Liverpool (w)
3
0
0
0
SC Freiburg
Real Sociedad 1
1
1
1
1
Augsburg
Athletic Bilbao 1
0
1
0
0
Paris Saint Germain (w)
Arsenal (w)
2
2
0
1
Haras El Hedoud
Al-Ansar
2
1
0
1
ASJ Soyaux (w)
RC Saint Etienne (w)
Tnd.
Rouf FC
AO Neas Ionias
0
0
0
0
Pas Giannina
Panahaiki-2005
1
2
0
0
SKODA Xanthi
Orfeas Xanthi
2
0
1
0
EI Raja Marsa Matruh
Al Khaleej Club
Tnd.
Diana Ilioupolis
AE Kifisias
1
3
0
1
Thyella Rafinas 1
Ilisiakos FC 1
1
1
1
1
Stade tunisien
C.A.Bizertin
Tnd.
Langadas
Iasonas Avgis
0
1
0
1
Atalanta
Rezzato
2
1
0
0
AO Palliniakos
Ilioupoli
Tnd.
Borussia Dortmund
Lazio
1
0
1
0
Karitsa
Olympiakos Kyminon
0
0
0
0
FK Radnicki Nova Pazova 1
Emirates Club
0
8
0
5
Foggia
Audace Cerignola
2
0
1
0
Pro Vercelli
Monza
0
1
0
0
La Baneza 1
Cultural Leonesa
1
3
0
0
Vicenza 2
Trento 2
3
1
1
0
Nea Salamis 1
Omonia Nicosia FC 2
0
1
0
0
Baleares 1
CE Esporles 1
4
0
2
0
Gimnastic Tarragona
FC Asco
Tnd.
Valencia CF Mestalla
CF Reus Deportiu
1
0
1
0
HNK Sibenik 2
Hrvace 1
1
0
1
0
Atleico Malaga (w) 1
Benfica (w)
4
0
4
0
Manchester City (w)
Barcelona (w)
Tnd.
AEL Larisa 2
Panathinaikos
1
0
1
0
CD Guijuelo 1
Salamanca 3
4
1
3
0
Atletico de Madrid (w)
Real Betis (W) 1
1
0
0
0
Taranto Sport
Potenza
0
2
0
1
Croatia U19
Eintracht Frankfurt U19
Tnd.
Deltras Sidoarjo 3
Persiba Balikpapan
2
3
0
3
Hunan HBS Mangguoba
Hubei Chufengheli
Tnd.
Wuhan Freeman
Macau Fazhan
Tnd.
AL-Sareeh 1
Al-Baq's 1
1
1
1
1
Manchester United Veteran
Liverpool Legends
Tnd.
Samsunspor
Tokatspor
3
1
3
1
US Inveruno
Lecco
Tnd.
A.S.D. Bra
Savona 1
2
2
1
1
Pandramaikos 2
Macedonian Neapolis 1
1
1
0
0
Athinaikos FC
AO Chaidari FC
1
1
1
0
Niki Volou 1
Fokikos 3
2
0
2
0
Avezzano 1
SFF Atletico
2
1
1
0
Brasileirinho RJ 5
Paduano RJ 2
1
1
1
1
De Rita Goni Lane 5
Prishtina
2
1
0
1
Atletico Union Guimar 6
Atletico San Juan de Tenerife 5
1
3
1
2
Bogor FC 2
Persika Karawang 4
0
0
0
0
UKM FC
Negeri Sembilan 1
2
1
1
0
Hubei Chufengheli
Hubei Athletics Zaiming
3
0
2
0
BTU United 2
Dreams SC 2
1
4
0
2
Wuhan Shangwen
Macau Fazhan
2
0
1
0
Sarawak 1
Terengganu B 2
1
1
1
0
Flamurtari
KS Perparimi Kukesi
Tnd.
Bodrumspor
Manisa BB Spor
1
1
1
0
Tire 1922 Spor 2
Pazarspor
0
0
0
0
PAEEK 2
AE Zakakiou 1
2
2
0
1
Almopos Arideas 1
Thiella Sarakinon 1
1
0
1
0
Anagennisi Thallasias
Orfeas Xanthi
0
2
0
1
HNK Gorica 1
Al Ain 2
2
2
1
1
AO Kavala
PAOK Saloniki U20
3
2
2
1
Asteras Tripolis
Athletic Union of Sparta
1
1
0
0
Ergotelis
OF Ierapetras 1
2
0
0
0
Al-Ahly 1
Shabab Alsamu
2
0
0
0
Al-Ettifaq
Al Ahli Jeddah
3
2
0
0
Portugalete 1
Barakaldo CF 2
1
0
1
0
Ermis Aradippou
Digenis Oroklini
3
0
1
0
Levadiakos 1
Volos NFC 1
3
0
3
0
Cesena
San Marino
2
0
1
0
Vojvodina Novi Sad
Kazma
2
0
2
0
Levante UD (w)
Mislata CF (w)
2
0
0
0
NK Solin
Primorac 1
0
0
0
0
Union Berlin
VSG Altglienicke
1
3
0
1
Juventus (w)
Fcf Rapid Lugano (w)
2
1
0
0
HASK Zagreb 1
NK vinogradar 1
0
3
0
0
Panaitolikos Agrinio
Panahaiki-2005
0
0
0
0
VfB Oldenburg 1 3
SV Meppen 5
0
1
0
0
FC Cartagena 2
Villarreal B 4
3
1
1
1
Sestao
Arenas Club de Getxo
0
2
0
0
CE Europa 1
Lleida 1
1
1
0
0
Bordeaux (w)
Montauban (w)
Tnd.
Barcelona B 1
Bengaluru 2
3
0
0
0
CD San Roque de Lepe 1 1
Sevilla Atletico 1 2
2
3
2
1
Silla CF
Paiporta CF
1
2
0
0
Don Benito 3
CF Talavera de la Reina 3
0
1
0
1
Castilleja CF 1 3
CD Gerena 2
3
2
1
2
Badajoz 1
Real Betis B
1
0
1
0
Chiclana
San Fernando CD 1
4
2
2
2
Getafe B
Fuenlabrada